Studio Světélko

Studio Světélko je projekt sociálního podnikání, který vznikl v roce 2011. Poskytuje precizní masérské služby pouze od slabozrakých a nevidomých masérů. Nedílnou součástí jeho činnosti je podpora integrace lidí s těžkým zrakovým handicapem do pracovního procesu a tím jejich začlenění do každodenního sociálního života.

Studio Světélko poskytuje masérské služby nejen ve své provozovně v centru Prahy, ale jezdí masírovat také do firem (pravidelně nebo jednorázově např. při příležitosti Dne zdraví) a na společenské a zábavní akce po celé České republice.

Vizí Studia Světélko je veřejnosti ukázat, že jeho maséři, přestože jsou těžce zrakově handicapovaní, dělají svou práci naplno a zcela profesionálně. Disponují nejen velmi rozvinutými hmatovými schopnostmi, ale také nadprůměrnou kvalifikací a praxí. Můžete si být jisti, že se svěříte do rukou opravdových profesionálů.

U nás vybíráte z široké nabídky masáží, od klasické, relaxační, lymfatické, Breussovy a reflexní masáže až po masáže s exotickým nádechem jako je severothajská masáž nebo masáž lávovými kameny. Nabízíme také masáž pro těhotné nebo měkké techniky.

  • ANTERIS s.r.o.
  • Na Padesátém 857/1
  • 100 00 Praha 10
  • IČ: 24171531
  • DIČ: CZ24171531

Studio Světélko

Disponujeme krásnými prostorami poblíž Karlova náměstí v samém centru Prahy. Naše dvě masérny se starobylými klenutými stropy nabízejí plné soukromí a příjemnou atmosféru k celkové relaxaci. Jako doplněk k masáži můžeme pro Vás zajistit ve stejných prostorách také vířivku a saunu.