KARKO, výrobní družstvo

KARKO, výrobní družstvo bylo založeno v roce 1953 jako slepecké dílny. V roce 1977 došlo k delimitaci a původní družstvo se rozšířilo o dvě provozovny z Obzoru Praha. V současné době zaměstnává 110 zaměstnanců ve třech provozovnách, a to v Ústí nad Labem, v Děčíně a ve Mstišově u Teplic. Z toho je 85% zaměstnanců zdravotně postižených. Družstvo se zabývá především kooperačními pracemi (kompletace, lepení, skládání, balení, třídění), dále výrobou svorníků do elektromotorů, výrobou košťat a kartáčů, výrobou háčků na vánoční ozdoby, montáží jističů atd. Každá provozovna je vybavena baličkou palet. K dispozici máme také vlastní nákladní automobily pro převoz materiálu a hotových výrobků. V rámci náhradního plnění družstvo také nabízí ubytování v moderně zařízeném rekreačím středisku Vila Vlčí Hora v Krušných Horách na hranicích Českého Švýcarska. Objekt je možné využít také pro firemní meeting a je zde možné ubytovat až 10 dospělých osob. Více informací o Vile na: www.vilavlcihora.cz

  • Drážďanská 25
  • 405 02 Děčín XVI - Přípeř
  • IČ: 00029301
  • DIČ: CZ00029301

KARKO, výrobní družstvo – Děčín

V provozovně se zabývají především kooperačními pracemi (lepením, skládáním, kompletací, balením). Dále jsou zde vyráběny svorníky do elektromotorů, montovány jističe, kabeláž atd. Provozovna je vybavena mechanickými nůžkami na řezání papíru a baličkou na balení palet. Zaměstnáno je zde přes 50 zdravotně postižených zaměstnanců.

KARKO, výrobní družstvo – Ústí nad LabemStrakonice

V provozovně se zabývají především kooperačními pracemi (kompletací, tříděním, balením). Dále jsou zde vyráběny vánoční háčky na ozdoby, kartáče, košťata atd. Provozovna je vybavena baličkou na balení palet. Zaměstnáno je zde přes 25 zdravotně postižených zaměstnanců.

KARKO, výrobní družstvo – Mstišov

V provozovně se zabývají především kooperačními pracemi (kompletací, tříděním, balením). Kompletuje se zde také kabeláž pro automobilový průmysl. Provozovna je vybavena baličkou na balení palet. Zaměstnáno je zde přes 25 zdravotně postižených zaměstnanců.

Vila Vlčí Hora

Vila Vlčí Hora nabízí ubytování pro skupinu až 10 osob ve 4 moderně zařízených pokojích v klidné lokalitě v Krušných Horách u Národního parku České Švýcarsko. Vila je plně vybavena. K dispozici je zde i společenská místnost, která může být využita pro firemní meetingy. Více informací na: www.vilavlcihora.cz